پيام تبريك گروه فن آوا به مناسبت فرارسيدن دهه فجر

a

صفحه اصلی   اخبار
1

  همزمان با فرارسيدن سي و هشتمين بهار انقلاب:

  پيام تبريك گروه فن آوا به مناسبت فرارسيدن دهه فجر

  

بسم الله النور

 

شب همه روشن شود دوزخ گلشن شود

چونک بتابد ز تو پرتو نور احد

 

شب تیره حاکمیتِ ستمگران هول انگیز و دردآلود بود و مردمان در ظلمات جهل و ستم می سوختند تا آن که این روزگار آغشته به آلودگی و اختناق به سر رسید و پس از سیاهی 2500 ساله، سحر از راه رسید و سپیده بردمید. دهه فجر حاصل استقامت و پايداري مرداني از ياران خميني كبير است كه زير وحشيانه ترين شكنجه‌هاي تاريخ قد خم نكردند و همواره بر حاكميت اسلام ناب محمدی پاي فشردند.

12 بهمن‌، یادآور ورود امام‌ خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران به وطن پس‌ از سال‌ها دوري‌ و تبعيد بود که با خود  اولين‌ طليعة‌ فجر را به‌ ارمغان‌ آورد. طلیعه‌ای که انفجار نور بود و تشعشع خيره كننده آن امروز پس از گذشت سي و هشت سال در سراسر جهان قلب تمام انسان‌های آزاده را جلا می‌بخشد.

اکنون که سي و هشت سال از آن حادثه تاريخي و جاودانه مي گذرد، امروز به بركت هدايت‌هاي امام(ره)، رهبر معظم انقلاب و با توجهات حضرت ولي‌عصر(عج) مردم غيور و ولايتمدار ايران اسلامي همانند کوهي استوار و با صلابت، در پيروي از ولي امر زمان خود، در برابر همه ناملايمات و فشارهاي بين المللي ايستاده اند و در راستاي تحقق اهداف و آرمان هاي امام راحل و شهداي انقلاب اسلامي از هيچ ايثار و گذشتي دريغ نمي ورزند و با بصيرتي مثال زدني، تفکري روشن و اراده اي پولادين، به ميثاق خود با آرمان هاي والاي نظام اسلامي پايبند و استوارند.

گروه فن آوا ضمن تبريک و تهنيت این ایام فرخنده، یاد و خاطره امام خمینی(ره)، شهدای انقلاب اسلامی و بویژه  شهدای آتش‌نشان که این ایام مصادف با عروج سرخ آنان بوده است را گرامی می‌دارد.

با آرزوی عزت ابدی برای ملت بزرگ ایران


تاریخ : 1395/11/12-12:34:17 | بازدید : 2122
برچسب :

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *