پيام تبريك مديرعامل گروه فن آوا به مناسبت آغاز سال 1396

a

صفحه اصلی   اخبار
1

  پيام تبريك سال 1396

  پيام تبريك مديرعامل گروه فن آوا به مناسبت آغاز سال 1396

  

یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

حمد و سپاس پروردگار منان را که در سایه الطاف بیکرانش، خانواده بزرگ گروه فن آوا توانست با سعی، تلاش، همت و تدبیر بی‌وقفه کلیه همکاران و حمایت‌های بی شائبه سهامداران و مشتریانش گام‌های بسیار بلند برای رسیدن به اهداف عالیه سازمان و دستیابی به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بویژه، مبحث اقتصاد مقاومتی در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) بردارد و در این زمینه به موفقیت‌های چشمگیری هم نائل آید.

بسیار خرسندم که در خدمت همکاران پرتلاش خودم در یکی از جامع‌ترین و بزرگترین هلدینگ‌های این صنعت به لحاظ حوزه‌های کسب وکار، پروانه‌ها و مجوزهای فعالیتی حضور دارم.

بی‌شک فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان یک راه میانبر نقش بسیار مهمی در توسعه اقتصادی کشور، توسعه رفاه و سبک زندگی فردی و بهبود کسب و کارهای تجاری دارد. گسترش زیر ساخت‌های ارتباطی، افزایش ضریب نفوذ اینترنت و توسعه خدمات و کاربردی فناوری اطلاعات و ارتباطات در تمامی ابعاد زندگی فردی و کسب وکاری افراد و سازمان‌ها چشم انداز بسیار روشنی از رونق این صنعت در کشور و به تبع آن رشد و توسعه شرکت‌هایی که در این صنعت فعال هستند، خواهد داشت. همچنین بررسی اسناد استراتژیک کشور بوِیژه سند چشم انداز بیست ساله کشور نشان از اهتمام سیاستگذاران ارشد کشور برای سرمایه گذاری و توسعه صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور می‌باشد.

شرکت گروه فن آوا به پشتوانه علمی و تجربی 14 ساله ( تأسیس 1382) و با بکارگیری مجموعه‌ای از مدیران، مشاوران و کارشناسان متعهد و متخصص و بهره گیری از ظرفیت‌ها و حمایت‌های سهامداران و ذی نفعان و مشتریان وفادار و ارزشمند در تلاش است به عنوان شرکتی "سودآور، توانمند و پیشگام، جامع و کامل، محبوب و حرفه‌ای، اولویت اول مشتریان، ارائه دهنده خدمات نوین و روز آمد در بخش‌های کلیدی زنجیره ارزش حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا)" در حوزه‌های خدمات ارتباطی و زیرساخت، مدیریت توزیع محتوا و خدمات ارزش افزوده بویژه در صنعت خدمات بانکی و پرداخت شناخته شده و به دنبال کسب جایگاه متمایز در بازارهای ملی و سهامداری، رشد و تعالی منابع سازمانی و دستیابی به رضایت ذی‌نفعان و سهامداران باشد.

در همین راستا امید است در آینده‌ای نزدیک با استعانت از خداوند متعال و با بهره گیری از ظرفیت‌های تمامی شرکت های گروه فن آوا، تلاش مجاهدانه کلیه همکاران، حمایت‌های بی دریغ سهامداران و همیاری مشتریان به عنوان  شرکتی موفق و اثرگذار در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و صنعت پرداخت در راستای ساختن ایران اسلامی آباد ، قدرتمند و سرافزار گام برداریم.

فرا رسیدن سال 1396، بهار طبیعت و عید سعید نوروز را که جلوه‌ای متعالی از اندیشه‌ورزی، بالندگی، پویایی، تحول، شادابی و نشاط است را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می کنم.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   علی اصغر طراوتی

                                                             عضو هیات مدیره و مدیرعامل گروه فن آوا

 

 


تاریخ : 1395/12/29-14:42:01 | بازدید : 1214
برچسب :

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *