موفقیت فن‌آوا در انجام تعهدات واگذار شده در پشتیبانی از پروژه سوخت کشور

a

صفحه اصلی   اخبار
1

  با اتمام ماموريت گروه فن آوا:

  موفقیت فن‌آوا در انجام تعهدات واگذار شده در پشتیبانی از پروژه سوخت کشور

  با پايان يافتن ماموريت گروه فن آوا در پشتيباني از پروژه ملي سامانه هوشمند سوخت كشور تمام تعهدات سپرده شده در اين پروژه انجام شده است.

با پايان يافتن ماموريت گروه فن آوا در پشتيباني از پروژه ملي سامانه هوشمند سوخت كشور تمام تعهدات سپرده شده در اين پروژه انجام شده و مراحل انتقال پروژه در حال انجام می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی گروه فن آوا: با  پایان یافتن ماموریت گروه فن آوا در پشتیبانی از پروژه ملی سامانه هوشمند سوخت کشور و تعیین شرکت برنده در جلسه کمیسیون معاملات شرکت پخش فرآورده های نفتی که در تاریخ 11 تیرماه 1396 برگزار شد، گروه فن آوا با اتمام دوره تصدی خود بر این پروژه علاوه بر انجام کامل تعهدات محول شده، مراحل انتقال پروژه را به شرکت برنده در دستور کار خود قرار داده است.

پروژه‌ی ملی سامانه هوشمند سوخت یکی از گسترده ترین پروژه‌های ICT کشوراست که در بهمن‌ماه سال 1393 مابین گروه فن آوا و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منعقد گردید. بر این اساس شرکت شبکه گستر فن آوا به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه فن آوا عملیات اجرایی جایگاه‌های سوخت کل کشور را از طریق متخصصین خود بر عهده گرفت.

گروه فن آوا در مدت زمان انجام این پروژه حساس توانست با کمک متخصصین خود و با در اختیار داشتن توان فنی در حوزه‌‌های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات سرویس‌های قابل ارائه ‌ای شامل پشتیبانی دیتا و اطلاعات شناور، همزمان با حفظ پایداری سیستم توسط بیش از پانصد نفر از کارشناسان گروه فن آوا در سی و هفت منطقه نفتی سراسر کشور به اجرا بگذارد. عملیات پشتیبانی سامانه هوشمند سوخت در سیزده منطقه از سی و هفت منطقه نفتی کل کشور، توسط شرکت شبکه گستر فـن‌آوا و دفاتر استانی این شرکت و در 24 منطقه دیگر نیز توسط دوازده پیمانکار و به صورت غیرمسـتقیم اما با نظارت گروه فن‌آوا انجام شده است.

از ابعاد دیگر این پروژه می‌توان به راه اندازی و نگهداری مرکز داده فوق حساس و پشتیبانی امنیت سامانه هوشمند سوخت کل کشـور، چه در بعد سخت افزاری و چه در بعد نرم افزاری، پشتیبانی رفع عیب و پیکربندی نرم افزارهای پایه و میان‌افزارها و پولرها، سرویس و پیکربندی و پشـتیبانی سخت افزارهای شبکه مرکز داده، پولرها و سایت های پشتیبان، سرویس و پیکربندی و پشـتیبانی تعمیرات سخت افزارها و تجهیزات دفاتر جایگاه سوخت و اعمال تغییرات دستی (RPM) در مجاری عرضه و جمع آوری و تحویل کلیه تجهیزات ترمینال سوخت از مجاری عرضه فرآورده نفتی از جمله اقدامات گروه و شرکت شبکه‌گستر فن‌آوا در زمینه پشتیبانی از سامانه هوشمند سوخت بوده است.

گروه فن آوا ضمن تبریک به شرکت برنده در این مناقصه، و تشکر از زحمات و تلاش‌های شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، پیمانکاران، ذی نفعان، و متخصصین در این پروژه  آمادگی کامل خود را برای همکاری و انتقال تجربیات فنی و مشاوره‌ای اعلام می‌نماید.


تاریخ : 1396/05/04-13:00:00 | بازدید : 1087
برچسب :

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *