موافقت مجمع عمومي فوق العاده صاحبان سهام گروه فن آوا با پيشنهاد افزايش سرمايه

a

صفحه اصلی   اخبار
1

  در مجمع فوق العاده گروه فن آوا

  موافقت مجمع عمومي فوق العاده صاحبان سهام گروه فن آوا با پيشنهاد افزايش سرمايه

  

مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام گروه فن آوا به پیشنهاد هیات مدیره گروه مبنی بر افزایش سرمایه شرکت های تابعه گروه  فن آوا رای مثبت دادند.

به گزارش روابط عمومی گروه فن آوا: مجمع فوق العاده گروه فن آوا در روز یکشنبه مورخ 20 فروردین ماه سالجاری با حضور اعضای هیات مدیره گروه فن آوا، صاحبان سهام و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد. در ابتدای این مجمع در اجرای ماده 101 لایحه اصلاحی قسمتی از قانون تجارت نسبت به تعیین هیات رئیسه مجمع اقدام و آقای دکتر علی حکیم جوادی به سمت رئیس مجمع برگزیده شد.

هیات رئیسه با در نظر گرفتن درصد سهام حاضرین در مجمع و همچنین حضور نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار تهران دستور جلسه را که به شرح مندرج در آگهی دعوت مجمع بود را قرائت و با رعایت مفاد ماده 88 لایحه اصلاحی قانون تجارت تصمیمات ذیل را اتخاذ نمود.

فن آوا

1. مجمع پس از استماع گزارش توجیهی هیات مدیره در خصوص لزوم افزایش سرمایه با هدف جبران مخارج سرمایه گذاری های انجام شده به منظور جلوگیری از خروج نقدینگی و مشارکت در افزایش سرمایه شرکت های تابعه در راستای توسعه شرکت های مزبور و نیز پس از استماع گزارش بازرس قانونی، به اتفاق آراء با پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه شرکت گروه  فن آوا موافقت نمود تا متناسب با برنامه ها و فعالیت های پیش بینی شده آتی شرکت و همچنین تقویت سرمایه شرکت های تابعه پس از تصویب هیات مدیره گروه فن آوا اقدامات لازم را به عمل آورد.

فن آوا

2. مجمع به هیات مدیره اختیار داد در هر مرحله از افزایش سرمایه پس از پایان مهلت مقرر در آگهی حق تقدم و پذیره نویسی سهام حاصل از افزایش سرمایه، سرمایه را تا میزان مشارکت سهامداران به ثبت برساند و در صورت نیاز با تعیین قیمت سهام برای پذیره نویسی عمومی اقدام نماید.

3. هیات مدیره در هر نوبت پس از عملی ساختن افزایش سرمایه طبق ماده 163 لایحه اصلاحی قسمتی از قانون تجارت حداکثر ظرف یک ماه ضمن اصلاح ماده 5 اساسنامه در قسمت مربوط به سرمایه ثبت شده و پرداخت شده شرکت، مراتب را به اداره ثبت شرکت ها اعلام نماید.

4. با توجه به اینکه شرکت فاقد پاره سهام می باشد مجمع به هیات مدیره اختیار داد تا مجموع پاره سهم های حاصل از افزایش سرمایه را به فروش رسانده و معادل ارزش اسمی پاره سهم های فروخته شده را به حساب افزایش سرمایه و ما به التفاوت قیمت اسمی و فروش آن را پس از کسر هزینه های متعلقه، به حساب بستانکاری ذینفعان منظور نماید.

 


تاریخ : 1396/01/21-15:06:29 | بازدید : 1522
برچسب :

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *