مهندس رضايي مديرعامل فن‌آوا ماهواره شد

a

صفحه اصلی   اخبار
1

  با حكم مديرعامل گروه فن‌آوا:

  مهندس رضايي مديرعامل فن‌آوا ماهواره شد

  صبح امروز مراسم توديع و معارفه مديرعامل جديد شرکت فن ‌آوا ماهواره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه فن آوا: صبح امروز با حضور مهندس علی اصغر طراوتی مدیرعامل گروه فن‌آوا، مدیران ستادی و اعضای هیئت مدیره شرکت فن آوا ماهواره مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید این شرکت برگزار شد.

بر این اساس و با حکم مدیرعامل گروه فن‌آوا مهندس ابوالفضل رضایی به سمت مدیرعامل شرکت فن آوا ماهواره منصوب شد. 

در ابتدای این مراسم مهندس طراوتی با تشکر از زحمات مدیرعامل سابق این شرکت مهندس سید میثم بهشتیان و قدردانی از زحمات اعضای هیئت مدیره سابق گفت: فضای شرکت فن آوا ماهواره در طی سالیان اخیر با فراز و نشیب‌های زیادی همراه بوده است که عامل اصلی آن هم می‌تواند متوجه به ریسک‌هایی باشد که در تکنولوژی و بازار ارتباطات ماهواره‌ای در کشور و در دنیا وجود دارد.

وی در ادامه افزود: شرکت فن آوا ماهواره با مدیریت مهندس بهشتیان توانسته در سالیان اخیر در حوزه تعاملات B2B خوب عمل کند البته طرح‌هایی برای حضور در بازار B2C نیز در دست بررسی است که هنوز قطعی نشده است.

مهندس طراوتی با اشاره به اهمیت وجود شرکت فن آوا ماهواره در گروه فن آوا تاکید کرد: فن آوا ماهواره یک شرکت صد در صدی در گروه فن آوا است و اهمیت بالایی به لحاظ ماموریت‌هایی که در گروه برای آن تعریف شده است دارد.

در انتهای این مراسم مدیرعامل گروه فن‌آوا با تشکر از زحمات اعضای هیئت مدیره سابق فن آوا ماهواره خاطر نشان کرد: از مهندس رضایی به خاطر قبول زحمت و پذیرفتن این مسئولیت تشکر می‌کنم، وی به لحاظ توانایی های فنی و مدیریتی در جایگاه خوبی قرار دارند و امیدوارم که مجموعه فن آوا ماهواره در مسیر رشد و شکوفایی مطلوب گام بردارد. 


تاریخ : 1396/07/23-13:32:12 | بازدید : 1617
برچسب :

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *