قرارداد فیمابین شرکت گروه فن‌آوا با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اجرایی شد

a

صفحه اصلی   اخبار
1

  امور مناقصات گروه فن‌آوا اعلام کرد:

  قرارداد فیمابین شرکت گروه فن‌آوا با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اجرایی شد

  شرکت گروه فن آوا که توانسته بود با بهترین امتیاز فنی و ارائه مناسب‌ترین قیمت پیشنهادی در مناقصه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برنده شود با عقد قرارداد و انجام مقدمات اجرایی وارد فازعملیاتی این پروژه شد.

شرکت گروه فن آوا که توانسته بود با بهترین امتیاز فنی و ارائه مناسب‌ترین قیمت پیشنهادی در مناقصه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برنده شود با عقد قرارداد و انجام مقدمات اجرایی وارد فازعملیاتی پروژه این سازمان شد.

به گزارش روابط عمومی گروه فن‌آوا: شرکت گروه فن آوا در راستای ارائه خدمات فنی و مهندسی بویژه در بخش‌های عمومی به خصوص در حوزه حمل و نقل جاده‌ای در مناقصه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در ابتدای سالجاری شرکت کرد که با توجه به امتیاز فنی بالا و بهترین قیمت پیشنهادی توانست در این مناقصه برنده شود.

پس از انجام امور مقدماتی و عقد قرارداد رسمی هم اکنون شرکت گروه فن آوا وارد فاز عملیاتی در خصوص تامین تجهیزات و خدمات طراحی و پیاده سازی 31 شبکه استانی سازمان راهداری شده است.

از ویژگی های فنی این پروژه می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

1. خرید تجهیزات سخت افزاری، نصب و راه اندازی، مستند سازی و آموزش

2. خدمات طراحی و پیاده سازی ساختار کلی شبکه، ساختار شبکه شهری، شبکه MPLS، ساختار شبکه اینترانت، ساختار شبکه اینترنت و ارتقاء و یکپارچه سازی معماریIP، نصب، راه اندازی، پیاده سازی، مدیریت و نگهداری شبکه و امنیت شبکه ارتباطات شبکه ای دفاتر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در 31 استان و شعبات هر استان و نمایندگی ها و...

لازم به ذکر است مناقصه مذکور دومین مناقصه عملیاتی شده واحد امور مناقصات شرکت گروه فن آوا در سال جاری می‌باشد که پس از مناقصه عملیاتی شده پشتیبانی و نگهداری شبکه LAN & WAN سازمان انتقال خون رسما عملیاتی گردید.


تاریخ : 1396/05/29-14:25:15 | بازدید : 2171
برچسب :

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *