فن آوا کارت حامی پویش ملی صد برگ هر نفر یک برگ شد

a

صفحه اصلی   اخبار
1

  با نزديك شدن به فصل بازگشايي مدارس صورت گرفت:

  فن آوا کارت حامی پویش ملی صد برگ هر نفر یک برگ شد

  شركت فن‌آواكارت با نزديك شدن به فصل بازگشايي مدارس و با هدف تامين لوازم التحرير براي كمك به دانش آموزان كم بضاعت حامي اصلي پويش خيرخواهانه "صد برگ، هر نفر يك برگ" شد.

 شركت فن‌آوا كارت با نزديك شدن به فصل بازگشايي مدارس و با هدف تامين  لوازم‌التحریر براي كمك به دانش آموزان كم بضاعت حامي اصلي پويش خيرخواهانه "صد برگ، هر نفر يك برگ" شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فن آوا کارت: پویش مردمی "صد برگ، هر نفر یک برگ" با هدف جمع‌آوری نوشت‌افزار برای آینده‌سازان ایران براه ‌افتاده ‌است و شركت فن‌آواكارت با نزديك شدن به فصل بازگشايي مدارس و با هدف تامين لوازم التحرير براي كمك به دانش آموزان كم بضاعت حامي اصلي پويش خيرخواهانه "صد برگ، هر نفر يك برگ" شد.

این پویش ملی با حضور چهره‌های فرهنگی، هنری، ورزشی و... محبوب و سرشناس از اول تا پایان شهریور ماه به دنبال جذب و جلب کمک‌های مردمی برای تهیه لوازم‌التحریر لازم برای دانش‌آموزان عزیزی است که توان مالی کافی ندارند.

شرکت فن آوا کارت هم به عنوان یکی از شرکت‌های فعال در حوزه پرداخت الکترونیک و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود درگاه پرداخت موبایلی #11*767* را در اختیار این پویش ملی قرار داده‌است تا هموطنان بتوانند براحتی با استفاده از این درگاه کمک‌های خود را واریز کنند.


تاریخ : 1396/06/08-09:31:10 | بازدید : 1375
برچسب :

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *