فن آوا سيستم برترين شركت گروه فناوري اطلاعات و ارتباطات در سال 95

a

صفحه اصلی   اخبار
1

  در جشنواره ملي سالانه بهترين شركتهاي ايران اعلام شد:

  فن آوا سيستم برترين شركت گروه فناوري اطلاعات و ارتباطات در سال 95

  

شرکت فن آوا سیستم به عنوان شرکت برتر سال در گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات در جشنواره سالانه بهترین شرکت های ایران- ۱۳۹۵ انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی گروه فن آوا: شرکت فن آوا سیستم در پنجمین دوره جشنواره برترین شرکتهای ایران (topex) موفق شد در گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان شرکت برتر سال 95 انتخاب شود. در مراسم اختتامیه این جشنواره مهندس مسعود قنبری مدیرعامل شرکت فن آوا سیستم نشان شرکت برتر را دریافت کرد.

فن آوا

جشنواره برترین شرکتهای ایران(topex) برای اولین بار در تاریخ 1391/۸/22 با هدف تجلیل از واحدهای نمونه صنعتی، تجاری و خدماتی کشور در محل سالن همایشهای وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی (سالن تلاش)برگزار گردید.

لزوم معرفی ملی و بین المللی شرکتهای موفق ایرانی و ارتباط موثر صنعت با اصحاب رسانه از اهم اهداف این جشنواره بوده که حضور اساتید دانشگاه وکارشناسان و مدیران بنام و مجرب منجر به ایجاد نظرات کارشناسانه و مباحث علمی سازنده در این جشنواره شده است.

فن آوا

این جشنواره با ایجاد ارتباط تنگاتنگ میان شرکتهای سرمایه گذاری، فعالان اقتصادی، اتاقهای بازرگانی و شوراهای همکاری مشترک خارجی مصمم به ایجاد تعامل سازنده و جذب سرمایه برای صنایع داخلی میباشد.

از مهمترین اهداف دیگراین جشنواره تعامل هرچه بیشتر مسئولین با مدیران و فعالان بخش صنعت جهت همفکری، همدلی و همسوئی مفیدتر، جهت سازندگی و اعتلای صنعت و تجارت کشور است.

گردآوری اطلاعات گسترده از شرکتهای ثبت نام شده و بررسی های کارشناسانه و تخصصی توسط کمیته علمی جشنواره روی این اطلاعات، براساس معیارهای مصوب ستاد برگزاری از ملاکهای اصلی انتخاب شرکتها در جشنواره میباشد.

شایان ذکر است پیش از این گروه فن آوا در سومین دوره این جشنواره به عنوان شرکت برگزیده انتخاب شده بود.

 


تاریخ : 1395/12/15-17:11:33 | بازدید : 1811
برچسب :

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *