پيام مديرعامل گروه فن آوا به مناسبت آغاز سال 1397

a

صفحه اصلی   اخبار
1

  

  پيام مديرعامل گروه فن آوا به مناسبت آغاز سال 1397

  مهندس علي نوري در پيامي حلول سال 1397 را تبريك گفت.

به گزارش روابط عمومی گروه فن آوا: مهندس علی نوری عضو هیات مدیره و مدیرعامل گروه فن آوا در پیامی حلول سال 1397 را تبریک گفت.

از همه سوی جهان جلوه او می‌بینم
جلوه اوست جهان کز همه سو می‌بینم
 چون به نوروز کند پیرهن از سبزه و گل
آن نگارین همه رنگ و همه بو می‌بینم

بهار فصل رویش است، تجدیدحیات طبیعت و زمزمه تجلی ذات لایزال الهی، نشانه‌ای بدیع از آیات الهی در جهان که نویدبخش گذار از زمستان و شروع فصلی جدید مملو از شوق در حرکت به سوی رشد و تعالی و پیشرفت، امید که این تحول الهی تداعی‌کننده ایجاد حال بهتر و شایسته‌تر در ما باشد.
خداوند سبحان را شاکریم که به ما عنایت فرمود در سالی که توسط رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی به نام "اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال" مزین شده بود، با تلاش و همت مضاعف گام‌های بلندی در راستای منویات معظم له برداشته و به توفیقات ارزشمندی نائل آییم. این مهم در سایه همدلی و تلاش شبانه‌روزی همه مدیران، مشاوران و کارشناسان متعهد و متخصص و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و حمایت‌های سهامداران، ذی‌نفعان و مشتریان وفادار بوده که بهبود چشمگیر رتبه گروه فن‌آوا و کسب جایگاه 278 در میان شرکت‌های برتر ایران، تنها یک نمونه از این موفقیت‌ها می‌باشد.
در ماه‌های پایانی سال گذشته سند راهبردی گروه فن آوا با همکاری و همفکری کارشناسان و مدیران ارشد گروه و با در نظر گرفتن شرایط کسب و کار، صنعت ICT و شرکت‌هایی که درون گروه فن آوا هستند تدوین و چالش‌های پیش روی آن مورد بررسی قرار گرفت که ان شاء الله فن‌آوا با جهت گیری‌های این برنامه تا افق 1400 به جایگاهی رفیعی خواهد رسید.
حوزه های جدید کسب و کار، ساماندهی و نحوه مشارکت شرکت‌ها در پروژه های مشترک، رویکرد جذب و مشارکت با شرکت‌های استارت آپی، راهکارهای جذب منابع مالی برای اجرای پروژه‌ها و چالش‌های جذب، توسعه و نگهداری منابع انسانی از جمله مواردی خواهد بود که در سال جدید مورد توجه ویژه‌ای قرار خواهند گرفت.
اینجانب حلول سال نو و بهار پرطراوت را به تمامی همراهان و همکاران گرامی در مجموعه بزرگ فن‌آوا تبریک و تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال برای شما عزیزان مسئلت دارم.

علی نوری
عضو هیات مدیره و مدیرعامل گروه فن آوا

 


تاریخ : 1397/01/01-22:32:56 | بازدید : 1000
برچسب :

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *