نسل جديد پمپ بنزين هاي پايتخت رونمايي شد

a

صفحه اصلی   اخبار
1

  با همكاري شركت شبكه گستر فن آوا و پتران:

  نسل جديد پمپ بنزين هاي پايتخت رونمايي شد

  

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی برای نخستین بار نسل جدید پمپ بنزین های تک سکویی در شهر تهران با همکاری شهرداری تهران و شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت که توسط واحد احداث و تجهیز جایگاه شرکت شبکه گستر فن آوا و شرکت پتران احداث شده با حضور مدیران ارشد وزارت نفت و مدیران شرکت شبکه گستر فن آوا افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی گروه فن آوا:  با حضور عباس کاظمی مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران و معاون وزیر نفت و مدیران شرکت شبکه گستر فن آوا، امروز سه باب جایگاه تک سکویی به عنوان نسل جدید جایگاه های سوخت در شهر تهران در مدار بهره برداری قرار گرفت.

 بر این اساس با توجه به گرانی قیمت زمین در مناطق مختلف هسته مرکزی شهر تهران و کند شدن روند احداث جایگاه های بزرگ سوخت که افزایش زمان سوخت گیری خودروها را در تهران به همراه داشت امروز سه باب جایگاه تک سکویی در شهر تهران به بهره برداری رسید. در حال حاضر در سطح استان تهران ۲۸۴ جایگاه سوخت عرضه بنزین و گازوییل فعال است که از این تعداد ۱۵۰ جایگاه سوخت صرفا در هسته مرکزی شهر تهران قرار دارد.

فن آوا

 ویس کریمی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران امروز در مراسم افتتاح سه جایگاه تک سکویی بنزین در تهران گفت: برای نخستین بار سال گذشته جایگاه های تک سکویی در شهر اصفهان در قالب فعالیت شرکت های برند و صاحب نشان در مدار بهره برداری قرار گرفت.

 این مقام مسئول با تاکید بر اینکه در شرایط فعلی ساخت جایگاه های جدید بنزین در تهران به دلیل ارزش افزوده بالای قیمت زمین با مشکلات متعددی همراه شده است، تصریح کرد: بر این اساس با همکاری شهرداری تهران برای نخستین بار سه باب جایگاه تک سکویی بنزین در هسته مرکزی شهر تهران به بهره برداری رسید.

 این مقام مسئول با تاکید بر اینکه در حال حاضر به طول متوسط روزانه در سطح استان تهران حدود ۱۵ میلیون لیتر بنزین عرضه می شود که سهم کلانشهر تهران عرضه روزانه ۱۰ میلیون لیتر بنزین است، تاکید کرد: عرضه ۱۰ میلیون لیتر بنزین از تنها ۱۵۰ جایگاه سوخت منجر به افزایش زمان سوخت گیری در جایگاه های تهران شده است.

فن آوا

 کریمی با بیان اینکه پیش بینی می شود با بهره برداری از جایگاه های تک سکویی با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی مشکل عرضه بنزین در کلان شهر تهران به طور کامل برطرف شود، یادآور شد: بر این اساس با همکاری شهرداری های مناطق مختلف تهران زمینه سازی برای ساخت جایگاه های جدید تک سکویی در مناطق پررفت و آمد شهر تهران آغاز شده است.

 مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی شهر تهران با بیان اینکه یکی از سیاست های کلان در دست اجرا تاسیس و راه اندازی شرکت های برند در عرضه سوخت است، خاطرنشان کرد: با تاسیس شرکت های برند شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی دیگر با اشخاص حقیقی برای عرضه و فروش بنزین در جایگاه ها رو به رو نیست و شرکت های معتبر و صاحب نشان این مسئولیت را بر عهده می گیرند.

شایان ذکر است در این مراسم مهندس کاظمی مدیرعامل شرکت ملی پخش و پالایش فراورده های نفتی و معاون وزیر نفت، *مهندس ریاحی مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی،*مهندس ویس کرمی مدیر منطقه تهران، *مهندس صدیقی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت، *مهندس سجادی رئیس هیئت مدیره شرکت پتران و *مهندس هرندی مدیر عامل شرکت پتران حضور داشتند.


تاریخ : 1395/11/20-00:00:15 | بازدید : 4292
برچسب :

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *