فن آوا کارت نخستین مجوز کارتخوان های PDA را از شاپرک گرفت

a

صفحه اصلی   اخبار
1

  شرکت فن آوا کارت اعلام کرد:

  فن آوا کارت نخستین مجوز کارتخوان های PDA را از شاپرک گرفت

  

شرکت فن‌آواکارت نخستین مجوز ارائه دستگاه‌های کارتخوان PDA را از شاپرک دریافت‌کرد.

به گزارش روابط‌عمومی گروه فن آوا: این شرکت پس از ارائه نمونه‌ای از دستگاه‌های کارتخوان PDA به شاپرک موفق شد،مجوز ارائه این مدل جدید از دستگاه‌های کارتخوان را دریافت کند.

POS PDA در واقع یک رایانه شخصی کوچک و قابل حمل است که قادراست به اینترنت و شبکه‌های داخلی از طریق بی‌سیم و به صورت وای-‌ فای متصل‌شود. یکی از جمله بارزترین خصوصیات این دستگاه،برخورداری از نمایشگر لمسی و سيستم عامل اندرويد است. به این ترتیب کارتخوان‌های PDA دستگاه‌های بسیار مناسبی براي ارائه خدمات ارزش افزوده بحساب‌می‌آیند.

این نوع از کارتخوان‌ها به لحاظ کاربردهای متنوعی در زمینه پرداخت،در دنیا مورد توجه خاص فروشگاه‌ها،مراکز تجاری و شرکت‌های پخش و توزیع قرار دارند چرا که انواع جدید روش‌های پرداخت امکان استفاده راحت‌تر از این دستگاه را نسبت به کارتخوان‌های قدیمی فراهم می‌آورد. این ابزار دارای قابلیت‌های منحصر به فردی به صورت یکپارچه و متمرکز در یک دستگاه است که از این دست می‌توان به "بارکدريدر" تك‌بعدي و دو بعدي، صفحه نمايش لمسي، کارتخوان بانکی "وان اف سي ريدر" واحراز هويت افراد از طريق اثر انگشت ،چاپگر رسید پرداخت و ... اشاره کرد.


تاریخ : 1396/03/06-09:23:51 | بازدید : 4712
برچسب :

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *