رونمایی از سرویس استراتژیک شرکت داده سامانه فن آوا

a

صفحه اصلی   اخبار
1

  

  رونمایی از سرویس استراتژیک شرکت داده سامانه فن آوا

  با حضور مدیرعامل گروه فن آوا از اتاق ایزوله اختصاصی شرکت فن آوا کارت و پلتفرم ابری شرکت داده سامانه فن آوا رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی گروه فن آوا: با حضور دکتر علی نوری مدیرعامل گروه فن آوا و مهندس نوروزی مدیرعامل شرکت فن آوا کارت از سامانه ارائه خدمات ابری شرکت داده سامانه فن آوا و اتاق ایزوله اختصاصی شرکت فن آوا کارت در مرکز داده رونمایی شد. حمیدرضا نائینی نائب رییس هیات مدیره و سرپرست شرکت داده سامانه فن آوا در توضیح این خبر گفت: اتاق ایزوله اختصاصی دوم شرکت فن آوا کارت در مرکز داده و پلتفرم ابری شرکت داده سامانه با حضور مدیران ارشد گروه فن آوا رونمایی شد که در آینده بسیار نزدیکی به بهره برداری عملیاتی خواهند رسید.

عضو هیات مدیره گروه فن آوا در خصوص پلتفرم ابری شرکت داده سامانه فن آوا گفت: پلتفرم ابری دارایی نامشهود بسیار با ارزشی برای شرکت‌هایی است که در حوزه داده به صورت جدی فعال هستند و اهمیت این موضوع به اندازه ای است که می‌توان آن را یک دارایی کلیدی استراتژیک نامید.

وی در ادامه تصریح کرد: با این پلتفرم ابری، دارایی‌های شرکت داده سامانه ارتقای زیادی پیدا خواهد کرد و به واسطه آن می‌توان از فرصت هایی که در بازار وجود دارد استفاده و بهره برداری بهتری انجام داد.

نائینی با اشاره به راه اندازی این سرویس از زمستان امسال در خصوص خدمات این سامانه افزود: این سامانه خدمات زیر ساخت را بعنوان سرویس IaaS (Infrastructure as a Service) به استارتاپ ها، شرکت ها، اپ ها و وب سایت ها ارائه می‌دهد که در این سرویس مشترکین می‌توانند به صورت آنی سرویس و زیرساخت ابری خود را آنلاین سفارش داده و از طریق پنل مرکزی مدیریت کنند.

سرپرست شرکت داده سامانه فن آوا در خصوص راه‌اندازی اتاق ایزوله اختصاصی دوم شرکت فن آوا کارت در مرکز داده، بیان داشت: با هدف ارتقای استانداردهای رگولاتوری شاپرک، ساخت و تجهیز اتاق اختصاصی مرکز داده دوم شرکت فن آوا کارت به شرکت داده سامانه سفارش داده شد که در زمان کوتاهی این پروژه به اتمام رسید و آماده بهره‌برداری شد.

وی با بر شمردن ویژگی‌هایی چون مقاوم سازی ساختمان، ساخت کف با بتن سبک، قراردادن کابل‌ها در درون محفظه فولادی، عایق سازی دیوارها، ویژگی ضد حریق بودن، متصل بودن پوشش کف اتاق به صورت یکپارچه به ارت و تهویه مختص این اتاق افزود: شاپرک استانداردهایی برای شرکت‌های PSP اعلام کرده است که بر این اساس تجهیزات هاستینگ PSP باید در اتاق مجزا و ایزوله باشد که تمام این استانداردها در ساخت رعایت شده است.


تاریخ : 1397/09/27-11:13:41 | بازدید : 761
برچسب :

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *