حبیب اله مدیرعامل شرکت فن آوا ماهواره شد

a

صفحه اصلی   اخبار
1

  

  حبیب اله مدیرعامل شرکت فن آوا ماهواره شد

  با حکم دکتر علی نوری مدیرعامل گروه فن آوا مهندس حسام حبیب اله مدیرعامل شرکت فن آوا ماهواره از شرکت‌های تابعه گروه فن آوا شد.

به گزارش روابط عمومی گروه فن آوا: در جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت فن آوا ماهواره که با حضور مدیرعامل گروه فن آوا، مدیران ستادی گروه و اعضای هیات مدیره شرکت فن آوا ماهواره برگزار شد مهندس حسام حبیب اله به سمت مدیرعامل این شرکت معرفی و در ادامه از زحمات مهندس ابوالفضل رضایی مدیرعامل پیشین تقدیر و قدردانی شد.

 

حبیب اله پیش از این در سمت معاونت طرح و برنامه شرکت فن‌آوا کارت، مشغول به کار بوده و در سابقه کاری وی قائم مقام و مدیر طرح و برنامه شرکت داده پردازی فن آوا، قائم مقام و عضو هیات مدیره شرکت آوا پزشک و مدیر خدمات و مشاوره سازمان مدیریت صنعتی به چشم می‌خورد.

 

شایان ذکر است شــرکت فــن آوا ماهواره از ســال 1382 با هدف برقــراري و ايـجاد سهــولت در ارتــباطات ماهواره‌ای و ارائه خدمات وابسته، پس از اخذ پــروانه خــدمات عمــومی انتـقال داده‌ها از طریق ماهواره(SAP) از سازمان تنظــيم مقررات و ارتباطــات راديويي، در قـــالب شــرکت ســهامي عـام شروع به فـــعاليت نمـوده که ضـمن اخذ رتـــبه انـــفورماتيکي از شـورای عالی انفورماتیک کشـور، عضـو مجمــع جهــاني GVF) VSAT) و انجــمن صنـفي ارائه‌دهــندگان سرویس‌های ماهواره‌ای نیز می‌باشد.


تاریخ : 1397/08/21-13:37:00 | بازدید : 1004
برچسب :

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *