برگزاري نمايشگاه صندوق بازنشستگي پيشران توسعه ملي

a

صفحه اصلی   اخبار
1

  از 24 بهمن ماه:

  برگزاري نمايشگاه صندوق بازنشستگي پيشران توسعه ملي

  

معاون اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از برگزاری نمایشگاه بزرگ صندوق بازنشستگی پیشران توسعه ملی در تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی گروه فن آوا: حجت الله میرزایی معاون اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این خبر گفت:  این نمایشگاه از 24 تا 26 بهمن ماه در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) پذیرای علاقه مندان خواهد بود.

وی افزود: افتتاح این نمایشگاه فردا بعدازظهر با حضور معاون اجرایی رییس جمهور و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در محل نمایشگاه برگزار خواهد شد .

میرزایی با بیان اینکه این نمایشگاه از ساعت 9 تا 17 پذیرای علاقه مندان است گفت: احتمالا رییس جمهور 25 بهمن ماه از این نمایشگاه دیدار خواهد کرد.

وی اضافه کرد: رونمایی از سامانه هوشمند BI ( سامانه هوشمند تجارت ) و تعدادی از طرح های بنگاه های زیر مجموعه صندوق های بازنشستگی رونمایی خواهد شد.

میرزایی گفت: این سامانه به منظور شفاف سازی فعالیت های اقتصادی بنگاه های زیرمجموعه صندوق های بازنشستگی تهیه شده و در این نمایشگاه برای شرکت شستا زیر مجموعه صندوق تامین اجتماعی رونمایی می شود و تا پایان شهریور 96 برای چهار صندوق بازنشستگی زیر مجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ایجاد و فعال خواهد شد.

وی افزود: این سامانه به منظور کنترل هوشمند و برخط بنگاه های اقتصادی زیر مجموعه صندوق های بازنشستگی تهیه شده است و پیشنهاد می شود برای همه بنگاه های بخش عمومی به منظور شفاف سازی اقتصادی فعال شود.

 شایان ذکر است گروه فن آوا و شرکتهای زیرمجموع در قالب هولدینگ شمص در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.


تاریخ : 1395/11/23-17:38:14 | بازدید : 2817
برچسب :

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *