رفع مشکل ارتباط تلفنی روستاهای طرح USO حداکثر تا ۴۸ ساعت آینده

a

صفحه اصلی   اخبار
1

   مدیرعامل شرکت ارتباطات کوه نور خبرداد:

  رفع مشکل ارتباط تلفنی روستاهای طرح USO حداکثر تا ۴۸ ساعت آینده

  مدیرعامل شرکت ارتباطات کوه نور از برقراری ارتباط تلفنی روستاهایی که به دلیل عدم سرویس دهی ماهواره خارجی، تلفن ثابت آنها قطع شده بود تا 48 ساعت آینده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ارتباطات کوه نور: مهندس محمدرضا قوی مدیرعامل شرکت ارتباطات کوه نور که به عنوان اپراتور ارائه دهنده خدمات تلفن ثابت در روستاهای صعب العبور کشور می‌باشد گفت: ارتباط تلفنی بیش از سی هزار مشترک این اپراتور که به علت قطع ارتباط ماهواره ای بستر انتقال مکالمات تلفنی، از سمت سرویس دهنده خارجی دچار مشکل گردیده است، حداکثر تا ۴۸ ساعت آینده مرتفع خواهد گردید.

وی با اشاره به اینکه‌ علت این اقدام از سمت سرویس دهنده خارجی، اطلاع از برنامه این اپراتور در خصوص جایگزینی سرویس شرکت خارجی با خدمات ماهواره ای سازمان فضایی کشور است افزود: طرف خارجی به محض اولین اقدام در جهت جایگزینی سرویس خارجی با سرویس داخلی، ارتباط ماهواره ای بیش از ۶۰۰ روستای این اپراتور را بر خلاف قرارداد فیمابین و بدون اطلاع قبلی قطع نمود.

قوی همچنین اضافه کرد: از نخستین لحظات قطع سرویس ماهواره، بیش از صد تیم فنی به صعب العبورترین نقاط کشور اعزام شده و مشغول تلاش شبانه روزی جهت رفع مشکل می باشند و تاکنون ارتباط بیش از صد روستا برقرار گردیده است.

مدیرعامل ارتباطات کوه نور ضمن عذرخواهی از مشترکین این شرکت که در روزهای اخیر با مشکل ارتباط تلفنی مواجه گردیده ‌اند اطمینان داد، این مشکل که عمدتا در استان های هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کرمان، کرمانشاه و کردستان ایجاد گردیده است، تا دو روز آینده به صورت کامل برطرف خواهد گردید.


تاریخ : 1397/01/27-13:31:43 | بازدید : 1051
برچسب :

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *