دکتر رمضانی مدیر توسعه بازار گروه فن آوا شد

a

صفحه اصلی   اخبار
1

  با حكم مديرعامل فن‌آوا؛

  دکتر رمضانی مدیر توسعه بازار گروه فن آوا شد

  صبح امروز با حضور مدیرعامل گروه فن آوا جلسه معارفه دکتر علی رمضانی به عنوان مدیر توسعه بازار گروه فن آوا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه فن آوا: صبح امروز در جلسه ای با حضور مهندس علی اصغر طراوتی مدیر عامل گروه فن آوا و مدیران ستادی مراسم معارفه دکتر علی رمضانی به عنوان مدیر جدید توسعه بازار گروه فن‌آوا برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مهندس طراوتی با تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان و سالروز شهادت امام سجاد(ع) در اهمیت واحد توسعه بازار گروه فن آوا گفت: توسعه بازار پیشانی گروه و شرکت‌های تابعه است و اهمیت این بخش به اندازه ای است که شرکت ها از این طریق می‌توانند محصولات خود را به فروش برسانند بنابراین توسعه بازار یک واحد عملیاتی تنها نیست بلکه یک واحد استراتژیک و بسیار مهم است.

وی افزود: دکتر رمضانی از شهریور سال 1394 مسئولیت واحد اقتصادی و برنامه ریزی گروه را پذیرفتند که در این سمت موفق عمل کردند، وی مانند سایر مدیران گروه زحمتکش و دلسوز مجموعه هستند و بر این اساس با توجه به توانایی هایی که دکتر رمضانی دارند خواسته شد تا این مسئولیت مهم را بپذیرد.

مدیرعامل گروه فن آوا با توجه به اقدامات انجام شده در حوزه اقتصادی و برنامه ریزی گروه در زمان مدیریت دکتر رمضانی بیان داشت: در دو سال گذشته از ظرفیت وی در بخش برنامه ریزی گروه استفاده کردیم و در این مدت از یک نقطه منفی در حوزه برنامه ریزی های اقتصادی به نقطه ای رسیده ایم که ریل گذاری اصلی انجام  و سمت و سوی حرکت تعیین شده است و با توجه به زحماتی که کشیده شده است در آینده کار به نحو مطلوبی انجام خواهد شد.

وی در ادامه بیان در خصوص اهمیت جایگاه توسعه بازار گفت: حوزه توسعه بازار بسیار حوزه پر چالشی است البته برخی روندهای گذشته مطلوب نبوده اما در این خصوص گام‌های رو به جلویی برداشته شده است و از زحمات همکاران و دوستان در واحد توسعه بازار تشکر میکنم و خسته نباشید می گویم.

عضو هیات مدیره گروه فن آوا با اشاره به همدلی و هم افزایی همکاران واحد توسعه بازار گفت: از دوستان می‌خواهم تمام توان و تلاش خود را برای هم افزایی و کمک به دکتر رمضانی به کار بندند.

طراوتی در پایان تاکید کرد: برآیند حرکت و تلاش همکاران در توسعه بازار در نهایت باعث اشتغالزایی شده و کم‌کاریشان سبب از دست رفتن شغل‌های کنونی می‌شود بر این اساس تاثیر مستقیم در اشتغالزایی دارد  و این موضوع  یک معیار و پارامتر مهم در ارزیابی این بخش محسوب می‌شود.

در ادامه این جلسه دکتر رمضانی با تشکر از اعتماد صورت گرفته در سپردن مدیریت توسعه بازار به وی گفت: به عنوان یک بازیکن در زمین گروه فن آوا در خدمت واحد توسعه بازار هستم و هر نقشی که گروه و مدیریت گروه برای من در نظر بگیرد را پذیرا می‌باشم.

وی در ادامه گفت: پذیرش و موفقیت من در واحد اقتصادی و برنامه ریزی گروه باعث شد که مسئولیت توسعه بازار به من سپرده شود و این نشان از اهمیت و جایگاه بالای این بخش داشته و باعث احساس مسئولیت بیشتر برای من می‌باشد.


تاریخ : 1396/07/11-15:34:15 | بازدید : 1280
برچسب :

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *