حضور فعال شرکت‌های گروه فن آوا با سرویس‌ها و محصولات متنوع

a

صفحه اصلی   اخبار
1

   فن‌آوا در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ؛

  حضور فعال شرکت‌های گروه فن آوا با سرویس‌ها و محصولات متنوع

  گروه فن‌آوا در بيست و چهارمين نمايشگاه بين‌المللي الكامپ برخي از محصولات و خدمات خود را به بازديدكنندگان ارائه كرد. بيشترين تمركز فن‌آوا در نمايشگاه امسال مبتني بر ارائه سرويس‌ها و محصولات در حوزه‌هاي مختلف صنعت ICT بوده است.

به گزارش روابط عمومی گروه فن آوا: گروه فن‌آوا یکی از جامع‌ترین هلدینگ‌های ICT کشور است که در حال حاضر هشت شرکت فعال در زیرمجموعه خود دارد؛ که در حوزه‌های پرداخت‌ بانکی و فناوری‌های نوین مالی، FCP (ارتباطات ثابت)، تامین و پشتیبانی سراسری در کشور، حوزه‌های نرم‌افزاری و تولید نرم‌افزارهای مدیریتی و سیستمی هوشمند، دیتاسنتر، خدمات ماهواره، مدیریت بحران و محتوای ارزش افزوده کار می‌کند. بر این اساس گروه فن آوا در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوترو تجارت الکترونیک (الکامپ) که از 6 الی 9 مردادماه سالجاری در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد حضور فعالی داشت. شرکت فن آوا کارت امسال با یک رویکرد جدید در سالن 38 و در یک غرفه مجزا و سایر شرکت‌های گروه به صورت یکپارچه در سالن 40 آخرین دستاوردهای فنی و تخصصی خود را به معرض دید بازدیدکنندگان، فعالان و علاقه مندان این حوزه گذاشتند.

از جمله شاخص ترین سرویس‌های ارائه شده در این نمایشگاه خودرو مدیریت بحران٬ سامانه اینترکام شناورها٬ سامانه جامع ارتباطی٬ سامانه دیسپچینگ سوخت٬ محصولات بحران٬ پزشکی از راه دور٬ سامانه هوشمند حمل و نقل٬ سامانه داشبورد٬ سامانه کنترل پروژه و سامانه بازرگانی پویا بوده است.

خودرو مدیریت بحران

خودرو مدیریت بحران برای مواقع زلزله یا جنگ یا سایر مخاطرات٬ در منطقه‌ای که هیچ زیرساختی باقی نمانده و فیبرهای نوری و لینک‌های زمینی از بین رفته است٬ می‌تواند مستقر شود و پوشش موبایل را در شعاع وسیعی برقرار کند٬ بدون اینکه نیاز به برق یا لینک دیگری داشته باشد. در زمان وقوع بحران‌ها٬ برقرار کردن ارتباط نیروهای امدادی با یکدیگر در ساعت‌های ابتدایی و رجیستر کردن موبایل‌های موجود در منطقه که زیر آوار مانده‌اند یا مشکلی پیدا کرده‌اند (به منظور شناسایی مکانی که افراد در آن حضور دارند و کمک به آنها)٬ از اقداماتی است که توسط خودرو مدیریت بحران انجام می‌شود. به طور کلی این سیستم برمبنای ارتباطات ماهواره‌ای است و هیچگونه وابستگی زمینی ندارد.

سامانه اینترکام شناورها

سامانه اینترکام شناورها٬ ارتباطات داخلی شناورها را پشتیبانی می‌کند و محصولی کاملا ایرانی است. با ساخت و بومی‌سازی این محصول٬ رقبای خارجی کنار زده شدند.

سامانه جامع ارتباطی

سامانه جامع ارتباطی (ICS) سامانه دیگری است که در مراکز کنترل فرماندهی کاربرد دارد و ارتباطات را بین مرکز فرماندهی و نیروهای تابعه که در قسمت‌های مختلف مجموعه هستند برقرار می‌کند.

سامانه دیسپچینگ سوخت

سامانه دیسپچینگ سوخت٬ سامانه دیگری است که در نمایشگاه امسال ارائه شد. این سامانه وظیفه نمایش کلیه روندها و اتفاقاتی را دارد که برای بنزین و سایر سوخت‌ها از پالایشگاه تا لحظه مصرف در جایگاه‌های عرضه سوخت و پمپ بنزین‌ها رخ می‌دهد و به نوعی جایگاه‌دار و شرکت نفت را در جریان چگونگی روند مصرف سوخت قرار می‌دهد و میزان مصرف و هدررفت سوخت را نشان می‌دهد و تا حد زیادی می‌تواند از قاچاق سوخت جلوگیری کند.

پشتیبانی سرویس‌های IT سازمانی

پشتیبانی سرویس‌های IT سازمانی (چه دولتی و چه خصوصی) از خدمات دیگر فن‌آوا است و کلیه پروژه‌های مرتبط با IT و ICT را پشتیبانی می‌کند؛ ازجمله خدمات شبکه٬ زیرساخت ارتباطی٬ ماشین‌های اداری مانند پرینتر٬ اسکنر و رایانه‌ها که همه امور این موارد را از تامین تا نگهداری و پشتیبانی انجام می‌دهد.

محصولات بحران و پزشکی از راه دور

یکی دیگر از محصولاتی که امسال در نمایشگاه الکامپ ارائه شد٬ محصولات پزشکی از راه دور و سرویس‌های تله‌متری بود. سیستم پزشکی از راه دور نیز در مواقع بحران در اختیار پزشکان قرار می‌گیرد تا بتوانند از راه دور بیماران را ویزیت کنند.

سامانه هوشمند حمل و نقل٬ داشبورد و کنترل پروژه‌ها

محصولات نرم افزاری فن آوا امسال شامل سامانه‌های هوشمند حمل و نقل، داشبورد مدیریتی، کنترل پروژه‌ها و سامانه بازرگانی پویا است که یک سیستم کامل فروشگاهی بوده و بخش‌های انبارداری و حسابداری را هم شامل می‌شود و بخش مدیریت کاربران با دسترسی‌های مختلف را دارد و یک فروشگاه کامل و جامع است که بیشتر مورد استفاده شرکت‌های بزرگ بازرگانی قرار می‌گیرد.

فن آوا محصولات و قابلیت‌های دیگری نیز در نمایشگاه الکامپ مانند خدمات دیتاسنتری و ماهواره‌ای به نمایش گذاشته بود که می‌توان به آنها اشاره نمود.

حمایت فن آوا از کسب و کارهای نوین

دو استارت آپ "اجاق" و "جاب با ما" که تحت حمایت گروه فن آوا می باشد در نمایشگاه امسال از استقبال خوبی برخوردار شد و همچنین مذاکرات خوبی با صاحبان ایده های جدید نیز صورت گرفت.

اولین رونمایی از بازی "نوهد"

 همانند سال گذشته که از بازی مبارزه در خلیج عدن 2 در غرفه گروه فن آوا رونمایی شد و پس از آن مورد استقبال گسترده مخاطبان قرار گرفت امسال نیز اولین تریلر از بازی تیپ 65 نیروهای ویژه هوا دریا به دید عموم گذاشته شد که البته این بازی آخرین مراحل فنی خود را پشت سر می‌گذارد.

حضور با برنامه و فعال فن‌آوا کارت در نمایشگاه الکامپ 97

یکی از وجوه تمایز حضور مجموعه فن آوا در نمایشگاه الکامپ بیست و چهارم حضور مستقل و با برنامه شرکت فن آوا کارت در سالن 38 در کنار شرکت های حوزه پرداخت الکترونیک می‌باشد. اپلیکیشن آوا همراه، دستگاه کارت‌خوان هوشمند PDA، کارت‌خوان‌های موبایلی یا MPOS، راه حل های پرداخت الکترونیکی در جایگاه سوخت، سلف‌سرویس کیوسک رستوران، سیستم صندوق فروشگاهی، سیستم نوبت‌دهی بیمارستانی، کیوسک شارژ، سامانه نفیس، کیوسک مدیریت پرداخت‌های مراکز درمانی و کیوسک پارکینگ، بخشی از محصولات شرکت فن‌آوا کارت در بیست‌وچهارمین نمایشگاه الکامپ است. از جمله برنامه‌های این شرکت بحث پرداخت الکترونیکی سوخت در جایگاه‌های بنزین است که سامانه کامل این سیستم در نمایشگاه به معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

محصول دیگر شرکت فن‌آوا کارت که سال گذشته ارائه شده و امسال نیز در اختیار مخاطبان قرار گرفته، سامانه نفیس (نرم‌افزار فرایندهای یکپارچه سوئیچ) است. سامانه نفیس، سامانه ارزش‌افزوده‌ای است که نیاز بازار در حوزه باشگاه مشتریان و ارزش‌افزوده را پوشش می‌دهد. از طریق این سامانه راهکار جامعی به سازمان‌ها ارائه می‌شود که ترکیبی است. در حقیقت این سامانه جهت سرویس‌دهی به سازمان‌ها، مؤسسات، بانک‌ها، پذیرندگان خاص و زیرمجموعه‌های وابسته به آن طراحی و تولید شده که می‌تواند سرویس‌هایی از قبیل خرید شاپرکی، انواع سرویس‌های تخفیف، سرویس اقساطی، سرویس اعتباری، سرویس بن ریالی، سرویس سبد کالا، سرویس درگاه اینترنتی، کارت سفر، باشگاه مشتریان و… را ارائه کند. همچنین این سامانه شامل سیستم‌های مدیریت پذیرندگان، مدیریت دارندگان کارت، انبارداری، مدیریت کارت، مدیریت کاربران، زیرسیستم حسابداری، سیستم گزارش‌های مدیریتی و… است.

همچنین این شرکت به معرفی محصولات و خدمات خود پرداخته بود که از جمله آنها می‌توان به پایانه فروش، کارت‌خوان بی‌سیم، کارت‌خوان شبکه‌ای، کارت‌خوان قابل اتصال به کامپیوتر، کارت‌خوان موبایلی و کارت‌خوان هوشمند اشاره کرد.

 فن آوا کارت در نمایشگاه بیست و چهارم الکامپ نیز اپلیکیشن آوا همراه را ارائه کرد. اپلیکیشنی که هر دو حالت آنلاین و آفلاین را پشتیبانی می‌کند و علاوه بر عملیات خرید شارژ، پرداخت قبض، شارژ اینترنت و نیکوکاری، سایر خدمات دیگر را پشتیبانی می‌کند.


تاریخ : 1397/05/14-09:15:05 | بازدید : 791
برچسب :
[]

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *