تماشای رایگان افتتاحیه جشنواره فیلم فجر با اینترنت فن آوا

a

صفحه اصلی   اخبار
1

  همزمان با برگزاري جشنواره فيلم فجر:

  تماشای رایگان افتتاحیه جشنواره فیلم فجر با اینترنت فن آوا

  


شرکت داده پردازی فن آوا در راستای افزایش رضایت مشترکین خود، امکان تماشای رایگان افتتاحیه جشنواره فیلم فجر را برای کاربران اینترنت فن آوا فراهم کرده است.

به گزارش روابط عمومی گروه فن آوا: آیو یک تلویزیون اینترنتی مدرن است که محتواهای متنوع ویدیوئی را در قالب پخش زنده شبکه های صدا و سیما و شبکه های اختصاصی آیو، مجموعه ای از فیلم های سینمایی و سریال های داخلی و خارجی روز دنیا، آرشیوی از مستندهای جذاب، تاک شو، انیمیشن های پر طرفدار داخلی و خارجی، مستندهای آموزشی در حوزه های مختلف و سایر دسته بندی ها را ارائه می کند. با استفاده از آیو می توانید به محتوای دلخواه خود در هر زمان و هرکجا دسترسی داشته باشید.

با توجه به برگزاری افتتاحیه جشنواره فیلم فجر در روز شنبه 10 بهمن ماه، کلیه کاربران فن آوا می توانند با فعال سازی طرح آیو، بدون پرداخت هزینه اینترنت، این مراسم و سایر برنامه های تلویزیونی را به صورت رایگان مشاهده کنند.

شایان ذکر است که فعال سازی آیو هیچ هزینه ای برای کاربران فن آوا نخواهد داشت. آیو پخش زنده شبکه های تلویزیونی و شبکه های اختصاصی را با امکانات منحصر بفرد زیر فراهم می کند:

- مشاهده جدول پخش برنامه های قبلی و آینده هر شبکه (EPG)

- توقف پخش برنامه و تماشای ادامه آن در زمان مناسب تا یک هفته (Catch Up)

- دسترسی به برنامه ها از نقطه دلخواه ، مثلا مشاهده صحنه های حساس یک بازی فوتبال

- تنظیم کیفیت پخش بر اساس سرعت اتصال به اینترنت برای جلوگیری از توقف پخش (ABR)

کاربران عزیز، برای فعال سازی حساب کاربری خود ابتدا باید از طریق پنل مشترکین فن آوا my، در آیو ثبت نام کنید و سپس وارد سایت aionet.ir شوید.

برای ثبت نام کلیک کنید.


تاریخ : 1395/11/09-17:11:29 | بازدید : 3619
برچسب :

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *