اولین راه اندازی خدمات تلفن، فکس و اینترنت با استفاده از ماهواره باند KA

a

صفحه اصلی   اخبار
1

   همزمان با برگزاری نمایشگاه الکامپ خوزستان

  اولین راه اندازی خدمات تلفن، فکس و اینترنت با استفاده از ماهواره باند KA

  مجری پروژه uso کشور از راه اندازی خدمات ارتباطی با استفاده از ماهواره باند ka خبر داد.

به گزارش روابط عمومی گروه فن آوا: محمدرضا قوی مدیرعامل شرکت ارتباطات کوه نور و مجری پروژه uso ضمن اعلام این خبر گفت: در نمایشگاه الکامپ خوزستان متخصصان این شرکت توانستند خدماتی مانند تلفن، فکس و اینترنت را با استفاده از ماهوارا باند ka ارائه کنند.

وی در ادامه افزود: در ماهواره باند ka به دلیل استفاده از تکنولوژی های جدید و عرض باند بیشتر نسبت به تکنولوژی های قبلی این توانایی وجود دارد که با هزینه پایین تر بتوان سرویس هایی که نیاز به پهنای باند بالا دارند را با قیمت پایین ارائه کرد.

مجری پروژه تلفن ثابت روستایی کشور با بر شمردن ویژگی های مثبت این تکنولوژی در ارائه خدمات ارتباطی به نقاط محروم کشور بیان داشت: با استفاده از این فناوری علاوه بر خدمات تلفن ، فکس و اینترنت می توان خدماتی مانند آموزش از راه دور ، سلامت الکترونیک، کشاورزی الکترونیک, خدمات بانکی, راهکارهای مدیریت بحران و ... را در این مناطق کشور ارائه نمود.

وی در انتها خاطر نشان کرد: شرکت ارتباطات کوه نور به عنوان اولین اپراتور uso کشور از سال 90 خدمات تلفن ثابت بر بستر ماهواره را به حدود  ۱۱۰۰ روستا در محروم ترین و صعب العبور ترین نقاط کشور ارائه می دهد.

 

 


تاریخ : 1397/02/23-10:44:11 | بازدید : 1207
برچسب :

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *