اولين دوره همايش هم‌انديشی شرکت فن‌آوا کارت و بانک کشاورزی برگزار شد

a

صفحه اصلی   اخبار
1

  

  اولين دوره همايش هم‌انديشی شرکت فن‌آوا کارت و بانک کشاورزی برگزار شد

  اولين جلسه از سری همايش‌های شرکت فن‌آوا کارت و بانک کشاورزی به ميزبانی شرکت فن‌آوا کارت با همکاری بانک کشاورزی در مجموعه شهریار این بانک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی گروه فن‌آوا، به نقل از روابط عمومی شرکت فن آوا‌کارت، اولين جلسه از سری همايش‌های شرکت فن‌آوا کارت و بانک کشاورزی روز ۲۳ آبان ماه با حضور ۱۵ استان منتخب از ساعت ۸ الی ۱۶ به ميزبانی شرکت فن‌آوا کارت با همکاری بانک کشاورزی در مجموعه شهریار این بانک برگزار شد.

 اين همايش با حضور مديران ارشد فن‌آوا کارت و بانک کشاورزی و با هدف ارتقاء سطح همکاری، ارائه محصولات و خدمات جدید، بررسی عملکردجهت تعامل و هم‌اندیشی و رفع مشکلات در اجرای پروژه‌های جاری و پایش نمایندگان و پشتیبان‌های دستگاه‌های کارت‌خوان با پذیرندگان و سرپرستی‌های بانک و همچنین نحوه بهبود خدمت‌رسانی به پذیرندگان صورت گرفت.

 

 در این جلسه ابتدا مهندس حسینی‌فر رییس اداره کل خدمات نوین بانک کشاورزی با اشاره به حجم تراکنش پایانه‌های فروش فن‌آوا کارت نزد مشتریان این بانک، به بررسی، تجزیه و تحلیل علت‌های رشد و عوامل موثر در افزایش و حفظ این گروه از مشتریان پرداخت.

 

 در ادامه علی نوری، مدير‌عامل شرکت، با اشاره به هدف از برگزاری این نشست به دست‌آوردهای مجموعه اشاره کرده و اظهار داشتند که فن‌آوا کارت آمادگی هر نوع همکاری جهت برطرف نمودن مشکلات با بانک کشاورزی را داشته و همچنین خواستار توسعه و افزایش سطح همکاری‌های فی‌ما‌بین شدند.

 

 سپس سامانه نفیس و محصولات جدید و نوین شرکت همانند PDA و mPOS توسط مدیران تشریح گردید که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.

در بخش پایانی معاونین و کارشناسان ۱۵ استان که در این دوره حضور داشتند با شرکت در کارگاه این همایش، ضمن تشکر از شرکت فن‌آوا کارت با اعلام نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود به بررسی و تبادل نظر در خصوص مشکلات و راه‌کارهای پیشنهادی و نیز بررسی نیازمندی‌های استان‌ها و اولویت رفع آنها تصمیم‌گیری نمودند.


تاریخ : 1396/09/04-11:36:38 | بازدید : 993
برچسب :

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *