استانداری خوزستان مجهز به خودروی مدیریت بحران می‌شود

a

صفحه اصلی   اخبار
1

   مجری پروژه uso کشورخبر داد:

  استانداری خوزستان مجهز به خودروی مدیریت بحران می‌شود

  مدیرعامل شرکت ارتباطات کوه نور از امضای تفاهم نامه همکاری این شرکت با اداره کل مدیریت بحران استان خوزستان در خصوص تهیه و تجهیز یک دستگاه خودروی مدیریت بحران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی گروه فن آوا: در روز پایانی نمایشگاه الکامپ خوزستان دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و کیامرث حاجی زاده مدیرکل مدیریت بحران این استان از غرفه شرکت ارتباطات کوه نور بازدید کردند.

در جریان این این بازدید تفاهم نامه همکاری فی ما بین شرکت ارتباطات کوه نور و اداره کل مدیریت بحران استان خوزستان برای تهیه و تجهیز یک دستگاه خودروی مدیریت بحران به صورت پایلوت جهت  ارتباط رسانی در مواقع بروز بحران در استان منعقد شد.

محمدرضا قوی مدیرعامل شرکت ارتباطات کوه نور در خصوص ویژگی‌های این خودرو گفت: این خودرو پس از وقوع بحران در زمانی که تمامی بسترهای مخابراتی موجود قطع شده و دیگر هیچ ارتباطی وجود نداشته باشد به سرعت به محل اعزام شده و در اسرع وقت ارتباط منطقه برقرار خواهد شد.

وی در ادامه بیان داشت: یکی از قابلیت های اصلی این خودرو عدم نیاز آن به شبکه سراسری برق در مواقع بحران و قطعی برق می‌باشد که می‌تواند در چنین شرایطی نقش تعیین کننده و حیاتی داشته باشد.


تاریخ : 1397/02/25-17:48:17 | بازدید : 1157
برچسب :

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *