باید سربلند بمانیم

a

صفحه اصلی    آرشیو مقالات

1

  مدیرعامل شرکت داده پردازی فن آوا:

  باید سربلند بمانیم

  مدیرعامل شرکت داده پردازی فن‌آوا بیان کرد: مجموعه فن آوا شرکتهای متعدد فراوانی دارد که خدمات متنوع و حتی منحصربه فردی ارائه می‌کنند و به همین دلیل باید تلاش بیشتری کنیم که مبادا کم کاری یا خدا نکرده خدمات ضعیف ما به نام و اعتبار این گروه لطمه بزند که خوشبختانه تاکنون اینطور نبوده و ما سربلند بوده ایم.

 

به گزارش روابط عمومی گروه فن‌آوا به نقل از ماهنامه فن‌آوا: بسیاری از مشتریان گروه فن آوا، این گروه را با اینترنت پرسرعتی که ارائه می دهد می شناسند، خدماتی که از سوی شرکت داده پردازی فن آوا ارائه می شود و توانسته اکثر مشتریان حقیقی و حقوقی خود را راضی نگه دارد. سید میثم سیدصالحی مدیرعامل شرکت داده پردازی فن آواست؛ شرکتی که یکی از بزرگترین زیرمجموعه های گروه فن آوا نیز محسوب می شود و قرار است در آینده نه چندان دور نامش بیشتر از قبل بر سر زبانها بیفتند. گفتگو با میثم سیدصالحی در میان جلسات مختلف کاری اش انجام شد که در ادامه آمده است:

شرکت داده پردازی فن آوا چه زمانی فعالیتش را آغاز کرد؟

شرکت داده پردازی فن آوا به عنوان یکی از شرکتهای تحت پوشش گروه فن آوا از سال 1382 و با اخذ مجوز از سازمان تنظیم مقررات (PAP) فعالیت خود را با هدف ارائه خدمات انتقال دیتا و ارائه خدمات جانبی تاسیس شد و در حال حاضریکی از دارندگان  پروانه ارائه ارتباطات ثابت (FCP) در سطح کشور است. این مجموعه  در سال 1394 موفق شد تنها نشان زرین برند پایدار را در بین شرکت های ارائه دهنده +ADSL2 کسب کند.

حوزه اینترنت و خدمات آن در یک دهه گذشته تغییرات زیادی کرده است، از کارتهای اینترنت تا اینترنت پرسرعت و... داده پردازی فن آوا چقدر خود را  وفق داده است.

راه دیگری پیش روی ما وجود نداشت، به طور کلی در حوزه فناوری این شرایط وجود دارد و باید خود را با شرایط روز و سرعت پیشرفت آن تطبیق داد. داده پردازی فن آوا هم همین کار را کرد و در عین حال تلاش کردیم تا کیفیت خدمات و پشتیبانی خود را افزایش دهیم و محصولی که ارائه می دهیم، بیشتر مورد استقبال مشتری قرار گیرد تا در بازار رقابت هم حضور فعال داشته باشیم.

در حال حاضر چه خدماتی ارائه می کنید؟

به طور کلی خدمت ما مربوط به شبکه سازی و توسعه ارتباطات است و هر نوع خدمات مورد نیاز مشتریان  خود را مبتنی بر این زیر ساخت ایجاد کرده ایم. در دنیای پر ارتباط امروز طیف وسیعی از مشتریان خانگی تا شرکتها و سازمانهای دولتی و خصوصی مخاطبان خدمات داده پردازی فن آوا هستند. ما با استفاده از توانمندی خود و شرکت های گروه فن آوا سعی کرده ایم تمام نیازهای شرکتهای فعال و توانمند بازار کسب وکار را پاسخ دهیم. اما طبیعتا به واسطه سابقه 10 ساله این شرکت و با توجه به پروانه PAP که پیشتر ما آن را دریافت کرده ایم، مخاطبان بیشتر ما را با اینترنت پر سرعت می شناسند.

اتفاقاً بسیاری از شهروندان هم گروه فن آوا را با اینترنت پرسرعتش می شناسند.

بله این هم برای ما خوب است و هم مسئولیت ما را بالا می برد. مجموعه فن آوا شرکتهای متعدد فراوانی دارد که خدمات متنوع و حتی منحصربه فردی ارائه می کنند و به همین دلیل باید تلاش بیشتری کنیم که مبادا کم کاری یا خدا نکرده خدمات ضعیف ما به نام و اعتبار این گروه لطمه بزند که خوشبختانه تاکنون اینطور نبوده و ما سربلند بوده ایم.

چه خدماتی ارائه می دهید؟

ارائه خدمات اینترنت پرسرعت مبـتنی بر xDSL به مشتریان خانگی، شرکتهای کوچک و سازمانهای بزرگ که از اصلی ترین خدمات ماست، علاوه بر آن ایجاد شبکه های اختـصاصی VPN لایه 2 و لایه 3 به سازمانهای دارای شـعب مـتعدد، ارائه سرویس: F59  سرویـسی ترکیبــی از VSAT،  ADSL و Wimax به صورت VPN و همراه با تکنولوژی VPLS برای سازمانهایی که نیاز به ضریب دسترسی 999/99 درصد  دارند، ارائه سرویسهای IPTV وVoD ، مشاوره، پیاده سازی و پشتیبانی شبکه های گسترده بیسیم (wifi , wireless , hotspot)  و ارائه سرویسهای نقطه به نقطه PTP و چند نقطه PTMP از دیگر خدمات داده پردازی فن آوا است. توزیع پهنای باند اینترنت و تلفن اینترنتی داخلی و خارجی VoIP، سرویس ISP مجازی هم از جمله دیگر خدمات است.

داده پردازی فن آوا را موفــق می دانید؟

باید دید موفقیت را از چه منظری مورد توجه قرار داده اید. ممکن است یکی بگوید موفقیت یعنی تمام بازار ارائه اینترنت پرسرعت، در اختیار یک شرکت باشد. با این تعریف نه ما و نه هیچ شرکت دیگری نمیتواند ادعای موفقیت کند. اما اگر با توجه به چشم اندازهای خودمان بخواهیم این موفقیت را ارزیابی کنیم، بله. شرکت ما شرکت موفقی است اما راه زیادی در پیش دارد. ما در رسیدن به چشم اندازهایمان موفق بوده ایم اما راه زیادی پیش روی ماست.

شرکت داده پردازی فن آوا چندین اصل را سرلوحه کار قرار داده است؛ از جمله رقابت پذیری سالم، شفافیت عملکرد، عدالت محوری، هدفمندسازی رفتار زنجیره تأمین مصرف و  اخلاق مداری که بسیار مهم و حائز اهمیت است.

ارتباطتان با دیگر شرکتهای گروه فن آوا چگونه است؟

ارتباط خیلی خوبی وجود دارد و ما در کل گروه یکدیگر را پشتیبانی می کنیم. از آنجا که حلقه وصل عمده خدمات گروه فن آوا به مشتریان مبحث ارتباط است، به طور خودکار داده پردازی فن آوا نقش کلیدی را در رساندن این خدمات به مخاطبین شرکتهای گروه ایفا میکند.

برجسته ترین مشتریان شما کدام مجموعه هستند؟

به طورکلی حوزه B2B به عنوان بخش مهمی از خدمات کل گروه فن آوا است. داده پردازی فن آوا نیز باهمین رویکرد عمده فعالیتهای خود را در حوزه B2B دنبال میکند. شرکت ها ، سازمانها و ارگانهای مهم دولتی و خصوصی از جمله مشتریان مجموعه داده پردازی هستد که محصولات اختصاصی خود را از مجموعه داده پردازی مطالبه میکنند.

اما با توجه به الزامات سازمان تنظیم مقررات و رگولاتوری داده پردازی فن آوا وارد عرصه رقابت برای مشتریان خانگی هم شد و علیرغم ورود دیرهنگام و تغییرات تکنولوژیک و ذائقه تنوع طلب مخاطبین این حوزه ، امروز میتوانیم ادعا کنیم طی 2 سال اخیر تعداد کاربران سرویسهای خانگی داده پردازی فن آوا 2 برابر شده و در حال حاضر با خانواده 150 هزار نفری مشتریان فن آوا رابطه صمیمانه ای داریم.

درمیان سازمانها بانک شهر، سازمان حفاظت محیط زیست، بیمه ایران، بانک مهر اقتصاد، نیروی انتظامی و ... از جمله مجموعه هایی هستند که ما با آنها همکاری داریم.


تاریخ : 1396/06/20-14:40:14 | بازدید : 1948
برچسب :

نظرات كاربران - 0 نظر
ثبت ديدگاه
نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *